T.C. ŞENKAYA BELEDİYESİ ::
 
  ANASAYFA   |  BELEDİYE  |  BAŞKAN  |  İLETİŞİM
    Eski Başkanlar

     

BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZIN KURULUŞUNDAN BUGÜNE KADAR GÖREV YAPMIŞ BAŞKANLARIMIZ

           

SIRA NO

ADI SOYADI

DÖNEMİ

1

HÜSEYİN KÖYCÜ

1946 - 17.04.1947

2

MUSTAFA MORKOÇ

17.04.1947-06.09.1950

3

HÜSEYİN KÖYCÜ

06.09.1950-01.07.1952

4

HABİP ÖZER

01.07.1952-05.02.1955

5

HÜSEYİN KÖYCÜ

05.02.1955-16.11.1955

6

YUSUF ÖZER (PAŞAGİL)

16.11.1955-27.05.1960

7

HABİP KÖYCÜ

17.11.1963-02.06.1968

8

HABİP KÖYCÜ

02.06.1968-11.12.1973

9

ŞİMŞEK ÖZDEMİR

11.12.1973-12.12.1977

10

NECMETTİN TAN

13.12.1977-12.09.1980

11

ŞİMŞEK ÖZDEMİR

30.30.1984-26.03.1989

12

REMZİ ÖZGEN

29.03.1989-27.03.1994

13

REMZİ ÖZGEN

29.03.1994-18.04.1999

14

REMZİ ÖZGEN

18.04.1999-28.03.2004

15

GÖRBİL ÖZCAN

01.04.2004-.................

 


BESIKDUZU FINAL DERSHANESI
  BAŞKAN
New Page 2

 

Ağustos/2017  

Pt

Sl

Çr

Pr

Cm

Ct

Pz

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 2324 25 26 27
28 29 30 31